Close recherche storiste Fermer
Dickson Designer

Markiza na zamówienie gotowa w
kilka kliknięć.

Symulacja Twojej markizy


Instalatorzy blisko Ciebie :Potrzebujesz specjalisty ?
Instalatorzy blisko Ciebie :


--- Twój projekt dotyczy ---

> Lista punktów sprzedaży z podziałem na departamenty/ województwa

Utrzymanie i czyszczenie

Chcesz korzystać długo ze swojej markizy, zapewnij jej właściwe warunki używania. Oto kilka zleceń dla codziennego użytku.

Ostrzeżenia

Rama markizy, powinna być zamontowana tak, aby materiał był idealnie naciągnięty i nie był narażony na tarcie. Napięcie materiału zapobiega tworzeniu się kieszeni wodnych podczas silnego deszczu. W czasie silnego wiatru, nie wolno pozostawiać rozłożonej markizy. W czasie deszczu, markiza może pozostać rozwinięta, należy tylko unikać zwijania wilgotnej markizy na dłuższy okres. Jeśli złożyłeś markizę wilgotną, rozwiń ją jak najszybciej będzie to możliwe w celu pozostawienia do wyschnięcia materiału.

 

Codzienna pielęgnacja


Czyszczenie z kurzu poprzez odkurzanie, dmuchanie powietrzem, trzepanie lub szczotkowanie.

Zimowanie


Radzimy zamknięcie markizy w pokrowcu na zimę. Twój sprzedawca może dostarczyć odpowiedni pokrowiec.Chcąc maksymalnie chronić przed zniszczeniem markizę, wysoce zalecane jest umieszczenie jej pod wysuniętym dachem lub zainstalowanie daszku ochronnego. Dla maksymalnej ochrony, przez cały rok wybierz odpowiednią ochronę dla markizy.

Odnowienie


Chcesz mieć markizę jak nową, lub chciałbyś zmienić kolor czy wzór, pomyśl o wymianie materiału. Zapytaj swojego sprzedawcę, zaoferuje Ci materiał nowy w kolorze i jakości jaki wybrałeś, o takich samych wymiarach.