Accueil

ZAPROJEKTUJ ORYGINALNĄ
PRZESTRZEŃ ZEWNĘTRZNĄ
CIESZ SIĘ SŁOŃCEM
POD SKUTECZNĄ OSŁONĄ
UCZYŃ TARAS ŹRÓDŁEM
NOWEJ SZTUKI ŻYCIA
KORZYSTAJ Z PRZESTRZENI
ZEWNĘTRZNEJ PRZEZ CAŁY ROK
previous arrow
next arrow
Slider

Zobacz wszystkie
rodzaje markiz i rolet

Markiza tarasowa

Markiza, to najpowszechniejsze rozwiązanie zapewniające cień i chłód na tarasie lub balkonie. Jej rama i ramiona (składne lub teleskopowe) pozwalają na rozkładanie i składanie materiału, w sposób ręczny lub automatyczny.

Zagiel preciwslonezny

Żagiel przeciwsłoneczny jest nowoczesnym i eleganckim rozwiązaniem dla zacienienia: tarasów, balkonów, patio, basenów, parkingów i placów zabaw. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV i ciepłem podnosząc walory estetyczne budynku.

Pergola

Pergola tworzy nową przestrzeń do życia, pozwala być otwartym na zewnątrz. Przybudówka domu, to sztywna konstrukcja z dachem, która będzie Cię chronić przed słońcem i niepogodą.

Markiza Weranda

Jeśli masz taras, markiza szybko stanie się jego nierozerwalną częścią. Pozwoli ona na uzyskanie w pomieszczeniu odpowiedniej temperatury porą zimową lub letnią (efekt ten uzyskujemy dzięki właściwością izolacyjnym i filtrującym materiału) oraz ochroni meble przed złym działaniem promieniowania U.V.

Markiza Pionowa

Zewnętrzne markizy pionowe, są idealne do osłony przeciwsłonecznej utrzymując przy tym estetyzm okien. Praktyczne, nie kolidujące z okiennicami. Styl jest ponadczasowy. Modułowa konstrukcja dopasowuje się do wszystkich stylów domów.

Sieć sklepów specjalistycznych
zatwierdzonych przez firmę Dickson®

Dickson Oficjalny Sprzedawca

Lire la vidéo

Poszukując tkanin Dickson oraz kompetentnego doradztwa i merytorycznego wsparcia, zaufaj naszym certyfikowanym partnerom, którzy wyróżniają się:

– Niezrównanym wyborem tkanin.
– Fachowym i optymalnym doradztwem.
– Oferują spersonalizowany kosztorys.
– Rzetelnym wsparciem w ramach obsługi posprzedażowej.
– Satysfakcją klienta po zakupie.

Realizacje Oficjalnych
Sprzedawców Dickson

Nasi eksperci w całej Polsce

2 days ago

Dickson

Kolejny taras gotowy na nadejście lata! Tkanina 𝐎𝐫𝐜𝐡𝐞𝐬𝐭𝐫𝐚 z kolekcji 𝐅𝐚𝐧𝐜𝐲 𝐒𝐭𝐫𝐢𝐩𝐞𝐬 została dopasowana tak, aby komponowała się z otoczeniem i oryginalną konstrukcją osłony. Autorem realizacji jest firma Markizy Arent z Warszawy 🥇. ...

View on Facebook

3 days ago

Dickson

I wszystko jasne ☀️ ! Całkowitą zmianę wystroju Tomasz Pągowski przeprowadził w salonie Markizy Arent. Zmiana koncepcji ze sklepu z markizami na 𝐦𝐮𝐥𝐭𝐢𝐛𝐫𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐲 𝐬𝐡𝐨𝐰𝐫𝐨𝐨𝐦 pozwala na kompleksowe wyposażenie tarasu już podczas jednej wizyty 🤩 ! Chcecie dowiedzieć się jak "na żywo" prezentują się meble firmy RONDO Polska oraz dywany i markizy z tkaniną Dickson 🧐? Koniecznie odwiedźcie salon 𝐀𝐫𝐞𝐧𝐭 - 𝐒𝐭𝐫𝐞𝐟𝐚 𝐓𝐚𝐫𝐚𝐬𝐲 na warszawskim Ursusie❗️
⬇️⬇️⬇️
Jesteście z innej części Polski? Najbliższego Dickson Dealera znajdziecie na 𝐰𝐰𝐰.𝐝𝐨𝐬𝐤𝐨𝐧𝐚𝐥𝐞𝐦𝐚𝐫𝐤𝐢𝐳𝐲.𝐩𝐥Najpiękniej jest wtedy, kiedy na finale bohaterowie odkrywają magiczny portal do wyższego wymiaru swojej własnej przestrzeni!😃 Teoria strun i światów równoległych uproszczona tu została do branżowej "Wielkiej Teorii Markiz" według Tomasza Pergoli...☝️🤓😅 Markizom wszak tkaniny wystarczyło uspójnić, uprzytulnić plastikowe okna naturalnymi zasłonami na drewnianych karniszach (wraz z ekspozytorem ręcznie przeze mnie zrobionych!) oraz wybrać takie meble z oferty salonu, by spójną, lekką i funkcjonalną ekspozycję razem tworzyły...🙌 Dosłowności takich jak trawa raczej unikam, ale w tych konkretnych warunkach był to jedyny sposób na zbudowanie kontekstu zewnętrza, któremu asortyment ten jest dedykowany. By ową zieleń przełamać, w drugim pomieszczeniu pojawiły się dywany syntetyczne odporne na warunki atmosferyczne. Na ściany daliśmy neutralne maty z trawy morskiej, świadomi, że ich miejsce zajmą niebawem ekspozytory (oby ładne). Prócz widocznych lamp, niezależne światło znad każdej markizy wypływa, jako synonim tego przed czym markiza w pierwszej kolejności chronić nas powinna, a dzięki szklanej ścianie przestrzeń nam się podwoiła zachowując równocześnie intymność werbalną.🙂 Ogromną multimedialną wiśnią na torcie stała się centralnie usytuowana pergola, która wraz z sofą zaprasza gości na spoczynek, kawkę i przeglądanie katalogów...😊
No i tak oto udało nam się wnieść nieco romantyzmu do salonu wyposażenia ogrodów i tarasów, które jeszcze jakiś czas temu wydawały mi się dość siermiężnie aranżowane, lecz dzięki kilku branżowym producentom można już projektować lekko i z polotem. W tym miejscu z radością pragnę podziękować markom, które w ekspresowym tempie zareagowały na nasze zapotrzebowanie: RONDO Polska, Espes, Dickson, GORBI
...

View on Facebook